W-stav logoStavební firma W-stav - stavby na klíč
  Stavební firma W-stav - stavby na klíč, rodinné domy, novostavby, rekonstrukce, fasády, sádrokartony, doprava a mechanizační práce.historie a současnost

nabídka firmy

referenční zakázky

kontaktní informace

důležité dokumenty
systém řízení jakosti

typové projekty RD

    Stavební firma W - stav s.r.o. byla založena společenskou smlouvou dne 8.12. 1993, přeměnou dle zák. 513/91 stavební firmy STAR v.o.s. Vrchlabí. W - stav s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku u Okresního soudu v Hradci Králové dne 1.1. 1994 do oddílu C, vložce 5506.W-stav - provozovna, kanceláře, obchodní středisko Nabízíme Vám k nahlédnutí Živnostenský list a Koncesní listinu. Sídlo firmy je ve Vrchlabí, ulice Kablíkové 1142, hlavní provozovna byla zřízena ve Vrchlabí, Nádražní 474, kde jsou kanceláře firmy a kde bylo rovněž zřízeno obchodní prodejní středisko pro obklady, dlažby, sanitární keramiku, instalatérské materiály a nářadí. V roce 1994 byla zřízena provozovna v objektu v.d. Agrocom Lánov, kde je k dispozici skladová plocha a dopravní středisko, sestávající ze:
a) zastřešené plochy o výměře cca 800 m2, která slouží jako skladové a dílenské zázemí
b) zpevněné skladové a odstavné plochy o výměře cca 2000 m2

    Hlavním předmětem podnikání je provádění občanských a bytových staveb. Za dobu trvání však firma W - stav s.r.o. zrealizovala i některé stavby z oblasti staveb vodohospodářských a inženýrských, což se ukázalo být dobrou zkušeností , neboť i oblast pozemních staveb v sobě zahrnuje některé elementy inženýrských a vodohospodářských staveb.

    Hlavním místem dosavadního působení je okolí sídla firmy (Krkonoše a okolí). Rádi Vás provedeme po našich dokončených dílech realizovaných naší firmou

    Potřeba co nejúčelnějšího využití vlastního provozního majetku vedla naší firmu i ke zřízení koncesního oprávnění k provádění nákladní automobilové dopravy v případě, že není plné vytížení v rámci naší firmy. Provádíme též strojní zemní práce a terénní úpravy.

 
 
W - STAV s.r.o. - netfirmy.czStavební firmy, práce - netfirmy.cz
 
  Provozovna: Nádražní 474, 543 01 Vrchlabí